DZIEDINOŠĀS KUSTĪBAS UN SKAŅAS

Piecās ziemas sestdienās aicinām atgūt prieku un veselību savā dzīvē caur visdabiskāko atveseļošanās veidu – kustību un skaņu. 

Iepazīsti deju, zīmējumu, dziedāšanu kā pašregulācijas instrumentus!

Datumi: 4.janv., 18.janv., 1.febr., 15.febr., 7.marts.

NODARBĪBAS VADĪS Ramona Pole – deju trenere, kustību un skaņu meistare, primariste.

KAM TAS VAR NODERĒT?

Visiem, kas vēlas iepazīt savus iekšējos resursus, iemācīties izpaust trauksmi, dusmas un citas sarežģītas emocijas sociāli pieņemamā veidā.

Mēs katrs esam vesela pasaule, bet vai šī ir mums vislabāk pazīstamā pasaule? Vai mēs mākam sadarboties ar savu ķermeni, emocijām un domu tēliem?

To visu var iemācīties – darīsim to kopā! Ejot meklējumu ceļu, ir svarīga kopā būšana ar līdzīgi domājošiem un jūtošiem.

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS? 

·         Ci-gun vingrinājumu komplekss mundrumam, situāciju teātra spēles, vienkāršas sarunas un savu „dārgumu” revīzija un transformācija, runāšana un sevis jušana.

·         Iepazīsiet brīvās dejas un zīmējumu metodes, ko izmanto valdorfpedagoģijā – tās labi palīdz psihoemocionālās spriedzes vadīšanai un pārveidošanai.

·         Būs elpošanas, jušanas un kustību vingrinājumi, kas iemāca pamanīt pozitīvo katrā dzīves mirklī, māca atvērties un uzticēties sev, citiem cilvēkiem un pasaulei.

·         Radošās mandalas “Prieka karte” zīmēšana, kas ļauj apjaust katra dalībnieka pašizteiksmes spējas, gūt prieku un gandarījumu pašā zīmēšanas procesā

·         Katras nodarbības beigu daļā – dziedinošas skaņas, mantras un latviešu spēka dziesmas, kas rada izpratni sajūtu līmenī par skaņu ietekmi uz fizisko ķermeni, ļauj iepazīt savas balss plūdumu un vadīt to.

RAMONA POLE (Mg.psyc. un Mg.paed.)ir Dziedniecības centra „Akvilona” nodarbību vadītāja, beigusi Vācijas Primaristikas institūtu, pieaugušo deju kursu vadītāja kopš 1993.gada, psiholoģe, mamma un karjeras konsultante. Vadījusi nodarbības Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Jau 14 gadus viņa dalās ar metodēm kā vairot un stiprināt prieku savā dzīvē. Kur ir PRIEKS tur ir arī MIERS. Zināšanas un jušanu savienojot, stiprinās pārliecība par saviem spēkiem, pieaug pašcieņa, atrodas iedvesma!

TIEKAMIES Tukumā, sestdienās, no 9.30 līdz 14.10 Raudas ielā 6, Internātpamatskolas telpās.

Datumi: 4.janv., 18.janv., 1.febr., 15.febr., 7.marts.

DALĪBAS MAKSA par 1 nodarbību 25,00 eiro.

LAI PIEDALĪTOS, nav vajadzīga nekāda iepriekšēja sagatavotība, vien vēlme būt labākā kontaktā ar sevi un pasauli! Lūgums vilkt ērtas, vieglas drēbes un zeķītes - kustēsimies bez apaviem. Var paņemt līdzi dzeramo ūdeni.

PIETEIKTIES pa tālr. 29393605, vai e-pastā:  zemesvejs12@gmail.com

Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.