Dziedinošās skaņas un tēli

ŠAJĀ KURSĀ NENOTIEK - IERAKSTAM IR INFORMATĪVS RAKSTURS.

2 Izabellas Reutas nodarbības– skaņas un mākslas terapiju sintēze modinās zemapziņu un ļaus tai mūs atkal darīt veselus!   Nodarbības pilnveidos ikviena cilvēka iespējas un pieredzi piedzīvot skaņas un vibrācijas dziedniecību, lai vienkāršā un iedarbīgā veidā paplašinātu savas prasmes sadarboties ar ķermeni un līdzsvarotu emocijas!

Iesākumā bija Vārds, skaņa... Arī klusumam ir sava skaņa, tāpat kā dabai, cilvēkam un Visumam.

Katrā nodarbībā iepazīsieties gan ar skaņu, gan mākslas terapijas metodēm!

Pēc skaņu pasaules iepazīšanas sekos 2 mākslas terapijas tehnikas:

LĪNIJMĀKSLA

Pārejas uz intuitīvu domāšanu prakse. Prakse iztēles attīstībai. Tas ir vienkāršas, bet īpaša zīmēšanas tehnika ar aizvērtām acīm, nosaukums, kas savieno mūs ar mūsu zemapziņu. Caur to zīmējot un izprotot, mēs atbrīvojamies no nesaprotamām bailēm, satraukuma un satraukuma. Mēs atbrīvojamies no negatīvisma un kompleksiem. Mēs mainām noskaņojumu. Tajā pašā laikā mēs attīstām savu intuīciju. Līnijmāksla ir rīks, kas jums vienmēr ir pa rokai.

CIPARU TĒLS

Metode, kas palīdzēs attīstīties (bērniem) vai atjaunot (pieaugušajiem) smalko motoriku. Spēcīgs līdzeklis iztēles attīstībai, kad attēli rodas no cipariem, kas rakstīti ar īpašu tehniku. Sākumā vienkāršs, tad arvien sarežģītāks. Daži cilvēki sāk veidot savdabīgas bildes. Atgādināšu, ka iztēle, kuras attīstība sākas ar attēlu meklējumiem, noved cilvēku pie Intuīcijas.

IZABELLA FATIMA REUTA ir Reiki un Gongu Meistare, mākslas terapeite, dziedniece ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādās mākslas un skaņu terapijas metodēs. Izabella ir cilvēks, kurš palīdz citiem atrast sevi, rod optimālus risinājumus dzīvē, atbild uz neizzinātiem jautājumiem, māca citiem ieklausīties sevī, apjaust savus iekšējos resursus, neapjukt un nebaidīties šajā pasaulē.

Nodarbības notiek pieaugušo interešu izglītības kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros, tādēļ orientēts uz cilvēka atveseļošanos, bet būs interesants arī citiem, kas vēlas iepazīt sevi.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tel. 29393605 (org.) vai e-pastā zemesvejs12@gmail.com