Ieskats psihes noslēpumos

4 vebināru cikls, ko vada transpersonālā psiholoģe RITA ZĀLĪTE.  

6.novembris.  Psiholoģija - palīgs sevis iepazīšanā, attiecību veidošanā un darbā ar citiem. Personības teorijas. Tipoloģijas. Testi. Iespējas un ierobežojumi. Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas metodes.

4.decembris. Konflikti, konfliktu veidi. Konfliktu risināšana. risināšana. Veselīgas attiecības un manipulācijas. Pārliecināšana. Grupu un masu psiholoģijas fenomeni. Karpmana trijstūris.

8.janvāris. Psihosomatika. Somatisko stāvokļu saistība ar emocionālajiem pārdzīvojumiem. Psiholoģiskās traumas - kā tās atpazīt un risināt. Tikšanās ar Iekšējo bērnu un viņa dziedināšana.

5.februāris.  Stresa vadība un laika menedžments. Emocionālā un profesionālā izdegšana. Metodes darbam ar psiholoģiskās veselības uzturēšanu. Māksla un darbs ar mainītiem apziņas stāvokļiem veselumam.

Rita Zālīte - psiholoģe, EUROTAS sertifikāts transpersonālajā psihoterapijā, neirografikas instruktore, strukturālo sakārtojumu vadītāja. Individuāli un ar grupām strādā kopš 2003.gada. Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas valdes priekšsēdētāja.

Ritas lapa internetā

Dalības maksa 18,- eiro / 1 vebinārs. Notikuma laiks 14.30 – 18.00

Info un pieteikšanās pa tālr.: 29393605 (org), e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

Uz tikšanos Zoom vidē!

/pasākums notiek kursa "Jaunā laika dziedniecība" ietvaros, aicināti visi interesenti/