KUSTĪBAS PRIEKAM UN VESELĪBAI

Aicinām atgūt prieku un veselību savā dzīvē caur visdabiskāko atveseļošanās veidu – kustību. 

Kļūsti par mālu un radi sevi no jauna!

Esi procesā un pievērs uzmanību tam, kā un kam tavs ķermenis atsaucas…

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS? 

Pašmasāža, elpošanas vingrinājumi, kustības ar priekšmetu pārī.

Kustības sasprindzinājuma mazināšanai, ķermeņa simetrijai, stereotipisku kustību aizvietošanai ar citas amplitūdas un dinamikas kustībām.

Procesa fiksācija zīmējot, pierakstot.

Nodarbības orientētas uz auditoriju, kam interesē veselības uzlabošana un atjaunošana. Nav vajadzīga iepriekšēja pieredze, bet ir nepieciešama gatavība darboties praktiski.

RAMONA POLE (Mg.psyc. un Mg.paed.) deju trenere, kustību un skaņu meistare, primariste. Dziedniecības centra „Akvilona” nodarbību vadītāja, beigusi Vācijas Primaristikas institūtu, pieaugušo deju kursu vadītāja kopš 1993.gada, psiholoģe, mamma un karjeras konsultante. Vadījusi nodarbības Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Jau 14 gadus viņa dalās ar metodēm kā vairot un stiprināt prieku savā dzīvē. Kur ir PRIEKS tur ir arī MIERS. Zināšanas un jušanu savienojot, stiprinās pārliecība par saviem spēkiem, pieaug pašcieņa, atrodas iedvesma!

Līdzi jāņem: ērts apģērbs, lai var kustēties, zeķes, ko var novilkt, vingrošanas paklājiņš, vai sedziņa, dzeramā ūdens pudele, krāsu zīmuļi un/vai flomāsteri, kāda A4 lapa.

Papildus informācijai – tel. 29393605, epasts: zemesvejs12@gmail.com


Nodarbības organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros kā atvērtu nodarbību.