AUGU ENERĢĒTIKA

ŠAJĀ KURSĀ NENOTIEK - IERAKSTAM IR INFORMATĪVS RAKSTURS.

Aicinām izzināt pamatus augu valsts ezotēriskajos noslēpumos, atklāt dažas likumsakaŗības par augu enerģijām un iegūt praktiskas zināšanas par dziedniecisko augu ievākšanu, sagatavošanu un pielietošanu. Pamatā runāsim par augiem, bet pēdējā nodarbībā iepazīsiet arī minerālus kā dziedniecības līdzekļus.  

Nodarbības vadīs JURIS BUŠS  - herbalistikas meistars, dziednieks, astrologs un aizraujošs lektors.

KAM TAS VAR NODERĒT?

·         Visiem, kas grib dziļāk izprast augu spēka iedarbību, augus un cilvēkus vienojošos motīvus, kas redz augus kā dzīvā kosmosa sastāvdaļu.

·         Tiem, kas vēlas gūt ieskatu senās un joprojām aktuālās mācības – herbalistikas pamatos ar iespēju rudenī turpināt mācības padziļināti.

·         Katram, kas vēlas iemācīties ko jaunu sevis un savu tuvinieku veselības atjaunošanai un uzlabošanai.

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS? 

1. NORMĀLĀ UN OKULTĀ BOTĀNIKA.

Uzzināsiet, kāda ir augu valsts izpratne atbilstoši Rietumu ezotērikai. Augu klasifikācija atbilstoši modernai zinātnei (pēc Vitakera) un okultisma (pēc Sedira).

 2. AUGU ENERĢIJA UN TĀS PIELIETOŠANA.

Zeme un Debess, jeb augi un astroloģija - augu un to daļu harmonijas ar Zodiaka zīmēm un planētām. Uzzināsiet - kas ir Sinerģētika? (lai piedalītos, nav jābūt astrologam)

 3. AUGU VĀKŠANA, SAGATAVOŠANA, GLABĀŠANA.

Augu drogu gatavošana. Lietišķie un ezotēriskie priekšnoteikumi augu ievākšanai. Farmakopejas standarti – īpaši noderīgi tiem, kas grib izmantot augus savā darbā.

4. DROGU IZMANTOŠANA PA VESELĪBAS GRUPĀM.

Sistēma, kā grupējas slimības un veselības traucējumi. Augu iedalījums pēc to iedarbības uz slimību grupām. Pamata principi augu izvēlē un pielietošanā.

 5. AUGU SUBSTANCES. INDĪGIE AUGI.

Augu substances – kādas tās var būt un kādi ir to  gatavošanas pamatprincipi.

Latvijas indīgie augi, to kaitīgās un derīgās īpašības, un to atpazīšana.

 6. MINERĀLU PASAULE.

Latvijas minerāli un to izmantošana dziedniecībā. Māls un tā izmantošana veselības atjaunošanai. Eksotisko minerālu izmantošana enerģētiskajā darbā.

 JURIS BUŠS ir holistiskais dziednieks ar pamatizglītību medicīnā, pašlaik aktīvi nodarbojas ar herbalistikas zinātnes virzīšanu, popularizēšanu un attīstīšanu Latvijā. Herbalista izglītību Juris ieguvis ārzemēs un tagad to māca tālāk pie mums. Vārds “Herba” latīniski nozīmē “Augs, lapa” – tā ir ezotēriska zinātne par augu enerģiju un Garu, par to saistību ar cilvēku, planētu un visu citu dzīvo būtņu īpašībām un spēkiem.

Herbalists ir cilvēks, kurš izmanto savas zināšanas par augu valsti citu cilvēku veselības un labsajūtas nodrošināšanai. Herbalistikai ir senas saknes, un mūsdienu herbalists dod padomus un veic dažādas manipulācijas ne tikai ar augu substancēm, bet tieši tāpat kā pagānu priesteri, viņš izmanto visu pieejamo dabas radīto materiālu klāstu. Viņš ir dabas dziednieks un dziednieks no dabas. Viens no herbalisma pamatprincipiem ir rakstīts tā: “Cilvēka veselība nav tikai slimības pretstats, bet labsajūta, kuru rada fiziskā ķermeņa harmonija ar dvēseli un garu.”

DALĪBAS MAKSA par 1 Vebināru 18,00 eiro.

LAI PIEDALĪTOS, nav vajadzīga nekāda iepriekšēja sagatavotība – ir vajadzīga zinātkāre un gatavība paplašināt savu redzesloku!

PIETEIKTIES pa tālr. 29393605, vai e-pastā:  zemesvejs12@gmail.com

 Esi gaidīts!