AROMĀTI LABSAJŪTAI

Aicinām uz smaržu pilnu lekciju, kas ievadīs aromātu noslēpumainajā pasaulē!
LEKTORE Iveta Kursiša – masiere, fitoterapeite un aromterapeite.

KAM TAS VAR NODERĒT?
Tiem, kas vēlas iepazīt vienu no senākajiem un reizē – šobrīd aktuālākajiem holistiskās medicīnas virzieniem – aromterapiju.
Tiem, kas vēlas atraisīt savas maņas, uzzināt ko jaunu par sevi un pasauli, un iegūt praktiskus padomus savas un tuvinieku labsajūtas celšanai.
Tiem, kas vēlas zināt, kā ar prieku nostiprināt imunitāti, iedarbojoties uz cilvēka smalkajiem ķermeņiem ar ēterisko eļļu palīdzību.

KAS GAIDĀMS LEKCIJĀ?
* Būs interesants stāstījums par aromterapijas vēsturi, tās pielietošanas veidiem un kārtību, par smaržu spēku un nozīmi. Uzzināsiet praktiski noderīgas receptes.
* Varēsiet iepazīt dažādu aromātisko eļļu paraugus, sajust to iedarbību un spēju uzlabot garastāvokli, gada tumšāko laikā iekšēji izgaismojot sevi!
* Ziemas periodā mēs esam vairāk pakļauti klimata ietekmei, esam jūtīgāki un vairāk uz sevi vērsti – uzzināsiet, kā labāk stiprināt savas aizsargspējas ar aromātu eļļām.
* Iespēja iziet aromterapijas psiholoģisko testu, kas uzrādīs katra patreizējo noskaņojumu un psihisko spēku līdzsvaru, reizē ar ieteikumiem tā harmonizēšanai.

DEGUSTĀCIJĀ iepazīsiet ekskluzīvas “do Terra” iekšķīgi lietojamās aroma eļļas, kas daudzviet pasaulē tiek ar labiem panākumiem lietotas arī medicīnas iestādēs. Būs iespēja aromāteļļas pasūtīt.

IVETA KURSIŠA ir diplomēta mediķe, no tradicionālās medicīnas aizejot pa dažādiem holostiskās un enerģētiskās dziedniecības ceļiem. Viena no interesantākajām viņas pasniegtajām nozarēm ir ajūrvēdas medicīna un konsultācijas kā Veda Pulse diagnostikas ekspertei, kas smalku cilvēka veselības ainu nosaka pēc pulsa. Iveta ir astropsiholoģe Hamburgas skolas astroloģijā, uz ķermeni orientēta terapeite, aromterapeite, hiduroterapeite un fitoterapeite.

TIEKAMIES Tukumā, 21.decembrī no 9.30 līdz 17.30 (ar pusdienlaiku) Raudas ielā 6, Internātpamatskolas telpās.

DALĪBAS MAKSA 40,00 eiro.

LĪDZI JĀŅEM personīgie pieraksti. Lekcijas laikā ir iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus par aromterapiju un saņemt izsmeļošas atbildes.

PIETEIKTIES pa tālr. 29393605, vai e-pastā: zemesvejs12@gmail.com

Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.

 .